Показване на 1–12 от 41 резултата

Show sidebar
Покажи 12 24 48
Затвори

16‑слотно шаси за серия DMC медийни конвертори D-Link DMC‑1000

855,00 лв.
16‑слотно шаси за серия DMC медийни конвертори D-Link DMC‑1000
Затвори
Затвори
Затвори
Затвори

40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+

117,00 лв.
40 Gbps QSFP+ прекъсващ кабел към 4x10G SFP+  Q+BC0003-S+
Затвори
Затвори
Затвори
Затвори
Затвори

Gigabit еднорежимен медиен конвертор TP-Link MC210CS

74,00 лв.
Gigabit еднорежимен медиен конвертор TP-Link MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching power adapter,
Затвори

QSFP трансивър с 1 порт 0GBASE QSFP D-Link DEM-QX01Q-SR4

706,00 лв.
QSFP трансивър с 1 порт 0GBASE QSFP D-Link DEM-QX01Q-SR4