Показване на 8 резултата

Show sidebar
Покажи 12 24 48
Затвори

PowerLine Адаптер D-Link DHP-P601AV/E, 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет

129,60 лв.
D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 гигабитов стартов комплект улеснява създаването на високоскоростна мрежа HomePlug при скорости до 1000Mbps1. Комплектът включва
Затвори

PowerLine адаптер EDIMAX HP-6101ACK, 600Mbps, Ethernet, гнездо за ел.уреди, Комплект

106,80 лв.
Plug-and-Play, не се изисква конфигурация или софтуер. Лесно разширява Ethernet връзка за минути.– Осигурява стабилен и високоскоростен трансфер на данни,
Затвори

Powerline адаптер ZyXEL PLA5405V2 1300Mbps Gigabit Ethernet, Комплект

138,00 лв.
ZyXEL PLA5405V2 1300Mbps Powerline Gigabit Ethernet адаптер, 128-bit AEC Standard Compliant with HomePlug AV2 IEEE 1901 and HomePlug AV standard
Затвори

Powerline адаптер ZYXEL PLA5456, Pass-Thru 2-портов гигабитов, гнездо за ел. уреди, Комплект

223,20 лв.
Мрежов интерфейс: Два 10/100/1000 Mbps RJ-45 конектора с автоматична MDI/MDIX подръжка LED indicators: LED индикатори: Power on/off Powerline качество на
Затвори

Transceiver Modules ZYXEL SFP-LX-10, 1,25Gbit/s

222,00 лв.
ZYXEL SFP-LX-10 1,25Gbit/s Single-mode 10km 1310nm SFP трансивър Описание: This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible
Затвори

ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10

174,00 лв.
Up to 1.25Gb/s data linksHot-pluggable SFP footprint1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitterDuplex LC connectorUp to 10km on 9/125µm Single-mode FiberMetal enclosure,
Затвори

Адаптер D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-601AV/E

100,80 лв.
Мощният DHP-601AV на D-Link улеснява създаването на високоскоростна мрежа HomePlug при скорости до 1000Mbps1. Комплектът включва два DHP-600AV PowerLine AV2
Затвори

Модул EDIMAX LCM1310000 SFP, Multi Mode, 1310nm

189,60 лв.
Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm 1000Mbps SFP 1310nm Single mode: 10kmГаранция: 24 месец(а) Гаранция:24